Logo Storteboom

Nigdy o nas Państwo
nie słyszeli?

Być może. Nigdy nie jedli Państwo prawdziwego kurczaka od Storteboom? Niemożliwe!

Kurczak Storteboom w Państwa koszyku

Jadają Państwo czasami w restauracji? A może zdarza się Państwu zatrzymać po drodze, aby szybko coś przekąsić? Robią Państwo zakupy w supermarkecie? Tak? Jeśli tak, to z pewnością chociaż raz mieli Państwo okazję spróbować naszych produktów z kurczaka. Kawałka delikatnej piersi lub odpowiednio zamarynowanego podudzia. To właśnie drób od Storteboom! Prawdopodobnie nazwa Storteboom nic Państwu nie mówi, ale doskonale wiedzą Państwo, jak smakuje nasz kurczak. I jak go Państwo oceniają?

Wybór kurczaka jest prosty

Holendrzy uwielbiają kurczaka. Co roku zjadamy ponad 22 kilogramy tego mięsa. Wybór kurczaka jest też łatwy: jest smaczny, łatwy do przygotowania i pasuje do bardzo wielu potraw. Jako europejski specjalista w dziedzinie kurczaków doradzamy supermarketom, restauracjom i firmom cateringowym w sprawie najszlachetniejszych i najlepszych produktów z kurczaka w atrakcyjnej cenie. Uważnie śledzimy wszystkie trendy konsumenckie i staramy się, aby nasze kurczaki były zdrowe, przystępne i smaczne. Dokładnie takie, jakich szuka konsument. 

Praca nad dobrostanem zwierząt i zrównoważonym rozwojem?

Znak jakości „Beter leven” to nasz standard. Aktywnie działamy na rzecz łańcucha, w którym niepotrzebne lub niebezpieczne stosowanie antybiotyków będzie jak najmniejsze. Wraz z naszymi hodowcami i klientami przygotowujemy produkty z kurczaka, mając jasną wizję tego, jak można ulepszać sytuację w łańcuchu drobiu. Zwracamy dużo uwagi na zwierzęta i angażujemy się w poprawę ich dobrostanu.  Mają Państwo pytania na temat naszych produktów? A może chcieliby Państwo dowiedzieć się, jak dbamy o środowisko i dobrostan zwierząt? Zapraszamy do kontaktu.