Logo Storteboom

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Są Państwo ciekawi, jak dbamy o to, aby nasze produkty z kurczaka były zdrowe i smaczne?

Zaufana jakość i maksymalne bezpieczeństwo żywności

Bezpieczeństwo żywności naszych produktów z kurczaka jest na pierwszym miejscu. Robimy wszystko, aby móc z całą pewnością to gwarantować. W związku z tym standardową częścią naszej kultury pracy jest dokładne sprawdzanie wszystkich procedur i ich systematyczne rejestrowanie. Dzięki temu wszystko jest takie, jakie powinno być. Dodatkowo badania mikrobiologiczne wykonujemy sami we własnym laboratorium posiadającym akredytację ISO 17025. Również w tej kwestii idziemy o krok naprzód. To właśnie rozumiemy jako bycie liderem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i bezpieczeństwa żywności.

Nasze laboratorium jako niezależny dostawca usług

Czy wiedzą Państwo, że nasze laboratorium ma status niezależnego dostawcy usług? Wszyscy zaangażowani i dobrze przeszkoleni pracownicy każdego dnia biorą odpowiedzialność za proces produkcji. Higiena, rzetelna jakość i maksymalne bezpieczeństwo żywności są u nas normą.

Chcielibyśmy podzielić się wszelką zdobytą wiedzą z całym światem. Może cały świat byłby jednak zbyt ambitnym celem, ale to, co możemy zrobić, to przekazać naszą wiedzę do (między)narodowych komitetów normalizacyjnych w dziedzinie badań mikrobiologicznych, jak na przykład NEN. Robimy to, co umiemy. Wszystko na rzecz większego celu! Chcą Państwo dowiedzieć się więcej? Proszę odwiedzić stronę internetową NEN. Od 2003 r. mamy certyfikat RVA L413. RVA to Rada Akredytacji. Prowadzi ona niezależny nadzór i zapewnia, że jakość naszych produktów oraz usług jest faktycznie potwierdzona. Nie rzucamy słów na wiatr! Więcej o RVA przeczytają Państwo na stronie internetowej tej organizacji.