Logo Storteboom

Ponad 100 lat doświadczenia
w branży drobiarskiej

W 1904 r. jeździliśmy na rynek rowerem, aby kupować drób. Obecnie jesteśmy organizacją zatrudniającą 2700 pracowników w 6 zakładach.

Kim jest Storteboom?

Bardzo nam miło! Możemy dużo o sobie opowiadać, ale najważniejsze jest to, że jesteśmy dostawcą produktów z kurczaka. I robimy to już od jakiegoś czasu. A dokładnie, od ponad 100 lat! Mamy więc ogromną wiedzę na temat kurczaków i znamy cały łańcuch produkcji aż po ostatnią kosteczkę! Tym samym bierzemy na siebie odpowiedzialność jako ważne ogniwo w branży drobiarskiej. Robimy to w ścisłej współpracy ze wszystkimi uczestnikami łańcucha oraz z troską o kurczaki, ludzi i klimat. 

Lokalizacje i nasza działalność w Storteboom

Łącznie mamy 6 zakładów w Holandii i 2 w Polsce. W Kornhorn, Putten i Kotowie w Polsce znajdują się nasze nowoczesne ubojnie, a w Nijkerk, Zeewolde, Barneveld, Kotowie i Komornikach przetwarzamy mięso na świeże i mrożone wyroby oraz półprodukty z kurczaka.

  • Co tydzień przerabiamy prawie 4 miliony brojlerów.
  • Przetwarzamy to mięso na filety i inne produkty z kurczaka, odpowiednie dla dużych i małych (holenderskich) detalistów, hurtowników i przemysłu przetwórczego.
  • W Barneveld przygotowujemy produkty dla sieci restauracji i sprzedawców detalicznych.

Storteboom jako pracodawca

Każdego dnia pracujemy z prawie 2700 pracownikami. Z wielką przyjemnością i zaangażowaniem wspólnie przygotowujemy najsmaczniejsze produkty z kurczaka, które następnie trafiają na talerze milionów ludzi. 

W Storteboom panuje przyjemna, nieformalna, rodzinna atmosfera. Zawsze szukamy pełnych entuzjazmu koleżanek i kolegów, którzy wzmocnią nasze zespoły. Tutaj dowiedzą się Państwo więcej na temat pracy i ofert pracy w Storteboom.

Zrównoważony rozwój i dobrostan zwierząt są najważniejsze

Bezpieczeństwo żywności ma w Storteboom ogromne znaczenie. Jest to dosłownie kwestia higieny. Ponadto przywiązujemy także dużą wagę do zrównoważonego rozwoju i dobrostanu zwierząt. To właśnie w tych kwestiach, w ścisłej kooperacji z hodowcami drobiu, z którymi współpracujemy, oraz z naszymi klientami, staramy się każdego dnia dokonywać zmian. Tutaj dowiedzą się Państwo więcej na temat tego, co robimy w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Storteboom i 2 Sisters Food Group

Od 2010 r. Storteboom jest częścią 2 Sisters Food Group z Wielkiej Brytanii. Do tej grupy należy także duża liczba firm z brytyjskiej branży spożywczej. Ponad 13 000 pracowników 36 narodowości codziennie wytwarza wspaniałą gamę produktów. Od dań gotowych po szeroki wybór zup oraz od pizzy po pudding i kurczaka. Jako dostawca wspaniałego asortymentu produktów z kurczaka Storteboom z dumą wspiera misję 2 Sisters: Help to feed the nation. Więcej na temat 2 Sisters Food Group.