Logo Storteboom

Pracujemy odpowiedzialnie

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) ma ogromne znaczenie w branży spożywczej. Liczą się ludzie, planeta, zysk i produkt.

Nie podążać za tłumem, ale go wyprzedzać

Jesteśmy ważnym ogniwem w przemyśle drobiarskim, a to wiąże się z odpowiedzialnością. Rozumiemy, jakie stoją przed nami zadania i pracujemy w odpowiedzialny sposób. Oznacza to ścisłą współpracę ze wszystkimi stronami w ramach łańcucha produkcji przy równoczesnej trosce o zwierzęta, ludzi i klimat.

Aspekty, które nieustannie rozwijamy

Odpowiedzialność! Uważnie śledzimy rozwój sytuacji społecznej, dostosowując się do aktualnych oczekiwań i wymagań konsumentów. I to nie tylko dlatego, że takie są wymagania: robimy to, bo uważamy, że to naprawdę ważne. 

Czym zajmujemy się przede wszystkim? Dobra jakość mięsa i maksymalne bezpieczeństwo żywności zajmują wysokie miejsce na naszej liście priorytetów. Ponadto dokładnie sprawdzamy surowce, które są wykorzystywane do produkcji, i analizujemy, co jeszcze możemy poprawić. Dbamy również o naszych pracowników: dostrzegamy ich ciężką pracę i dlatego dobrze troszczymy się o nich pod względem socjalnym. I ostatnia, nie mniej ważna kwestia: dobrostan zwierząt i środowisko. Każdego dnia zastanawiamy się na przykład na tym, jak możemy transportować zwierzęta w sposób jak najbardziej dla nich przyjazny. A także, co możemy zrobić, aby nasz proces produkcyjny był jeszcze bardziej zrównoważony.

Ludzie, planeta, zysk i produkt

Produkt? Pewnie się Państwo zastanawiają. Tak! Do znanego modelu „Ludzie, planeta, zysk” dokładamy także „produkt”. Dostarczanie wysokiej jakości produktów jest kwestią odpowiedzialności posiadającą wysoki priorytet. Spełniamy najwyższe wymagania higieniczne, a nasze procesy i zakłady produkcyjne są pod stałą kontrolą. Nie idziemy za tłumem, ale kroczymy na jego przedzie.  Chcą Państwo dowiedzieć się więcej o społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR)? Tutaj przeczytają Państwo, jak dbamy o środowisko i dobrostan zwierząt