Logo Storteboom

Nasza historia

W 1904 r. rowerem na targ – obecnie jeden z największych graczy w Holandii. Historia Storteboom.

Od 1904 r. do teraz: historia Storteboom

Historia firmy Storteboom zaczyna się w 1904 roku, kiedy pan T. Storteboom jeździł rowerem na targ, aby kupować drób. Wraz z rodziną zbudował firmę, która w XX wieku stała się jednym z większych graczy w Europie. Podążanie z duchem czasu, ulepszanie procesów i zrównoważenie łańcucha: firma rodzinna o przedsiębiorczym i przyjaznym charakterze. 

Volle breedte start

 

Volle breedte eind

Firma rodzinna, która stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem

Firma Storteboom rozpoczęła swoją działalność jako przedsiębiorstwo rodzinne. I do dzisiaj się to czuje. Pasja do jedzenia i serdeczny charakter organizacji nie zmieniły się przez tych 100 lat. Można to zauważyć w sposobie pracy: razem z rolnikami, dostawcami i klientami. I zawsze mając na uwadze dobrostan zwierząt. W ciągu ponad 100 lat firma Storteboom stałą się międzynarodową korporacją z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie drobiu i produktów z kurczaka. 

Storteboom staje się 2 Sisters Storteboom B.V.

W 2010 r. firma Storteboom została przejęta przez brytyjski międzynarodowy koncern spożywczy 2 Sisters Food Group. Dzięki temu mamy pewność, że myślimy bardziej wszechstronnie niż kiedykolwiek i że w łańcuchu jest jeszcze więcej miejsca na odpowiedzialność. Dalej się rozwijamy pod nazwą 2 Sisters Storteboom. Dzisiaj jesteśmy nowoczesną firmą z globalną siecią klientów, ale jeśli znają nas Państwo chociaż trochę, to wiedzą, że zawsze byliśmy i jesteśmy firmą rodzinną z sercem dla ludzi i zwierząt. 

Czy po przeczytaniu tych słów nasuwa się Państwu myśl, że nasza firma idealnie do Państwa pasuje? Zawsze szukamy nowych pracowników Proszę przejrzeć nasze oferty pracy