Logo Storteboom

Najwięcej uczymy się
od naszych odbiorców

Storteboom dostarcza produkty z kurczaka na różne rynki. Również do Państwa?

Najsmaczniejszy kurczak dla każdego. Tak, dla każdego!

Dostarczanie kurczaków do klientów z różnych rynków sprawia, że nasza praca jest wszechstronna i przyjemna. Mamy szerokie doświadczenie w branży spożywczej: od przemysłu po gastronomię, od hurtowni i sieci handlowych po restauracje szybkiej obsługi. Dzięki naszym różnorodnym produktom i koncepcjom ukierunkowanym na klienta spełniamy potrzeby wszystkich. Oferujemy też szeroki asortyment produktów świeżych i mrożonych oraz wiele możliwości w zakresie naszych procedur pakowania i logistyki. Smaczny kurczak dla każdego. Palce lizać!

Czy możemy Państwu w czymś pomóc? Zapraszamy do kontaktu..

Robimy wiele więcej niż tylko dostarczanie produktów z kurczaka

Naszym odbiorcom z branży przemysłowej dostarczamy produkty z kurczaka luzem lub w opakowaniach IQF. Każda ilość i wielkość jest dla nas możliwa – nic nas nie zaskoczy. Dostarczamy produkty z kurczaka na zamówienie dla branży gastronomicznej i handlowej, a także do sprzedaży detalicznej. Wspólnie zastanawiamy się nad rozwojem nowych i innowacyjnych koncepcji oraz nad tym, jak najlepiej (i najpiękniej!) zapakować kurczaka. Udzielamy wsparcia od początku do końca, od produkcji do półki sklepowej. Dbamy o to, aby wszystko było dostosowane do życzeń konsumenta, dlatego chętnie zastanowimy się wspólnie z Państwem nad układem półek i prezentacją. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz prowadzeniu odpowiednich badań rynku i konsumentów wiemy lepiej niż ktokolwiek inny, jak wygląda sytuacja i jakie są potrzeby konsumentów. Uwolnimy Państwa od wszelkich zmartwień i dostarczymy najlepsze produkty. 

Dzielenie się wiedzą: to robimy najchętniej

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą z naszymi odbiorcami w ramach różnych grup klientów. Uważamy, że zaangażowanie i fachowe doradztwo są bardzo ważne. Dążymy do jak najlepszych wyników dla obydwu stron i robimy to w przejrzysty sposób. U nas nic Państwa nie zaskoczy. Naszym celem jest długotrwała i stabilna relacja.
Są Państwo zainteresowani produktami z kurczaka Storteboom? Zapraszamy do kontaktu.