Logo Storteboom

Na zdrowie! Warto
spróbować kurczaka

Idealny element zdrowej diety. Bogaty w białko, witaminy i minerały.

Nie tylko smaczny, ale także zdrowy

Kurczak i drób to bardzo ważne elementy zdrowej diety. Mięso to jest bogate w białko, witaminy i minerały. Ze względu na te wszystkie właściwości zdrowotne holenderskie Centrum Żywienia (Voedingscentrum) włączyło kurczaka do zestawu pięciu grup produktów. Obejmuje on pięć kategorii żywności: należy codziennie wybierać odpowiednią liczbę produktów z każdej grupy i – co najważniejsze – jeść różne z nich! W ten sposób organizm dostaje to, czego potrzebuje i na co zasługuje. 

Chcą Państwo wiedzieć więcej o zdrowym odżywianiu? Proszę zajrzeć na stronę internetową holenderskiego Centrum Żywienia.

„Beter leven” to nasz standard

Jak już wspominaliśmy na naszej stronie dla konsumentów, znak jakości „Beter leven” (lepsze życie) to nasz standard. Aktywnie działamy na rzecz łańcucha, w którym niepotrzebne lub niebezpieczne stosowanie antybiotyków wśród zwierząt będzie możliwie jak najmniejsze. W Storteboom mogą więc być Państwo pewni, że kurczaki są bezpieczne do spożycia. 

Mają Państwo pytania na temat naszych produktów? A może chcieliby Państwo dowiedzieć się, jak dbamy o środowisko i dobrostan zwierząt? Zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą tego formularza.