Logo Storteboom

Produkcja uczciwych wyrobów z kurczaka? Robimy to razem.

Storteboom jest częścią brytyjskiej grupy 2 Sisters Food Group. Pod skrzydłami tej firmy wspólnie pracujemy nad uczciwymi produktami z kurczaka.

Storteboom jest częścią 2 Sisters Food Group

Od 2010 r. Storteboom z dumą stanowi część 2 Sisters Food Group – brytyjskiego gracza na europejskim rynku branży spożywczej. Każdego dnia z wielką pasją produkujemy smaczne jedzenie najwyższej jakości. 2 Sisters Food Group zajmuje się szeroką gamą produktów spożywczych: od drobiu po pizzę i pudding, od kurczaków po herbatniki i od dań gotowych po zupy. Natomiast Storteboom skupia się na wszystkim, co jest związane z kurczakami.

Misja 2 Sisters Food Group

„Help to feed the nation” (pomagać wykarmić naród) – oto misja 2 Sisters Food Group. Każdego dnia jesteśmy gotowi opracowywać, produkować i dostarczać najwyższej jakości jedzenie oraz innowacyjne pomysły na dania. Storteboom w pełni wpisuje się w tę wielką misję. Dostarczamy ludziom najsmaczniejsze produkty z kurczaka, które wytwarzamy w jak najbardziej zrównoważony i przyjazny zwierzętom sposób. Z myślą o ludziach i zwierzętach. 

Wszyscy dla wspólnego celu: nasze normy i wartości

Wysokiej jakości żywność, ale także przestrzeganie przepisów i regulacji. Jest to dla nas bardzo ważne. Zawsze stosujemy odpowiednie polityki i procedury: jesteśmy dobrze naoliwioną maszyną i wszyscy nasi pracownicy wiedzą, co reprezentujemy. A to jeszcze nie wszystko! Wspólnie z 2 Sisters Food Group stale ulepszamy nasze procesy w zakresie dobrostanu zwierząt, polityki środowiskowej, odpadów żywnościowych i zrównoważonego rozwoju. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest dla nas czymś naturalnym.