Logo Storteboom

Wszystko pod kontrolą: od jaja do konsumenta

Kontrola na poziomie wszystkich ogniw łańcucha jest bardzo ważna. Wiemy, skąd pochodzi każdy kawałek kurczaka i jak został przetworzony.

Bezpieczeństwo żywności jest naszym największym priorytetem

Nasza metoda pracy charakteryzuje się ciągłą innowacyjnością oraz rejestrowaniem i monitorowaniem każdego etapu procesu. Tak, naprawdę każdego etapu. Bezpieczeństwo żywności jest naszym największym priorytetem i dlatego dokumentujemy każdy kawałek mięsa kurczaka. Skąd pochodzi? Jak został przetworzony? W ten sposób mamy cały czas kontrolę: od jajka do konsumenta. 

Bezpieczna współpraca z partnerami i dostawcami

Wszystkie kontrole są wykonywane w naszym własnym, certyfikowanym laboratorium. Daje to większą pewność. W tym celu bardzo dobrze i ściśle współpracujemy z naszymi partnerami i dostawcami. Począwszy od wylęgarni po hodowców drobiu i od dostawców pasz po firmy transportowe. Mamy odwagę być krytyczni wobec stron, z którymi współpracujemy. Mamy wizję jednej, silnej sieci, dbającej o zrównoważony rozwój i przyjazność dla zwierząt. Nasz najważniejszy cel? Oferować konsumentom wysokiej jakości kurczaka. 

Są Państwo ciekawi, jak wytwarzamy produkty z kurczaka w sposób społecznie odpowiedzialny? Przeczytają Państwo o tym tutaj!