Logo Storteboom

Formularz VKI
dla Storteboom

Optymalne bezpieczeństwo wszystkich produktów z kurczaka: jest to możliwe tylko wtedy, gdy wiemy wszystko na temat drobiu.

Wszystko, co należy wiedzieć o formularzu VKI

Jako hodowca drobiu muszą Państwo zarejestrować swoje zwierzęta do uboju na 24 godziny przed ich przybyciem do naszej ubojni. Jest to ważne, ponieważ w ten sposób gwarantujemy optymalne bezpieczeństwo wszystkich produktów z kurczaka. Pracujemy z zastosowaniem nowoczesnej wersji formularza VKI (formularz informacji o łańcuchu żywnościowym). Większość danych Państwa firmy już się w nim znajduje. To spore ułatwienie! Pozostałe informacje mogą Państwo uzupełnić przez Internet. Po wysłaniu formularz trafia bezpośrednio do odpowiedniego działu w Storteboom. 

Szybkie wypełnienie formularza VKI

Chcemy, aby wszystko było jak najłatwiejsze dla Państwa i dla nas, a jednocześnie musimy dbać o dobrą i bezpieczną jakość mięsa. W związku z tym prosimy o dokładne wypełnienie formularza. Służy on również do przeprowadzenia niezbędnych kontroli. Po jego wypełnieniu otrzymają Państwo wiadomość e-mail z linkiem do pobrania. Prosimy podpisać formularz i przekazać go kierowcom. W ten sposób mogą oni bezpiecznie ruszać w drogę!

Są Państwo gotowi do wypełnienia formularza VKI? Za pomocą tego linku przejdą Państwo do formularza VKI

Czy mają Państwo jeszcze jakieś pytania na temat formularza VKI? Zapraszamy do kontaktu z nami: aanvoer@2sistersstorteboom.com.