Logo Storteboom

Barnfield – contact

Gdzie można kupić kurczaka Barnfield?

Interesuje Państwa nasza oferta kurczaków Barnfield? W takim razie zapraszamy do kontaktu z jednym z pracowników Storteboom. Chętnie odpowie on na wszelkie pytania. Poniżej przedstawiamy osoby do kontaktu w poszczególnych krajach:

Holandia
Matthijs Brunink
Matthijs.Brunink@2sistersstorteboom.com
+ 31 6 23 60 73 24

Bernard Spitse
Bernard.Spitse@2sistersstorteboom.com
+31 6 53 95 17 52

Koen Mensink
Koen.Mensink@2sistersstorteboom.com
+31 6 51 90 33 42

Niemcy    
Bernard Spitse
Bernard.Spitse@2sistersstorteboom.com
+31 6 53 95 17 52

Belgia
Wim Busschaert
Wim.Busschaert@2sistersstorteboom.com
+ 31 6 53 49 31 39

Francja  
Eve Parenty
Eve.Parenty@2sistersstorteboom.com
+31 6 22 85 32 51

Hiszpania/Portugalia
Lluis Salellas
Lluis.Salellas@2sistersstorteboom.com
+34 6 66 55 10 36

Grecja 
Paris Tsikalakis
paris@dipaco.gr
+30 6 94 445 70 70

Włochy
Daniela Galasso
Galasso & C.
galasso@rgn.it
+39 349 527 1830